Dekorovanie a farba - víkendový kurz

Termín kurzu pripravujeme Čas trvania víkendový kurz Cena 160 eur

Či to vnímame alebo nie, farby na nás majú značný vplyv. Farby sú dôležitým prvkom dekorácie, pretože sú prvým vizuálnym dojmom o objekte alebo priestore, ktorý vnímame. Použitím farieb dokážeme opraviť isté nedostatky tvaru a v miestnosti môžeme dosiahnuť pocit čerstvosti alebo tepla, svetla alebo ťažkosti. Farby nám slúžia na to, aby sme sa prostredníctvom nich vyjadrili.

Tento trojdňový kurz je určený pre tých, ktorí sa zaujímajú o tému kombinovania farieb v interiéri a chceli by v tomto obore dosiahnuť vyššiu úroveň. 

"... Kurz bol ďaleko za mojim očakávaním ... lektorka je odborník vo svojom odbore."

Náplň programu:

  • Zásady pre kombináciu farieb
  • Vnímanie farby, psychologické pôsobenie farieb
  • Vzájomné pôsobenie farieb, optické triky
  • Atmosféra a farba, farebné schémy
  • Kombinovanie farieb v interiéri
  • Štýlotvorné prvky
  • Úprava stien
  • Dekoratívne predmety
Lektor kurzu

Ing. arch. Zuzana Prutkayová Jankovichová

STU, Fakulta architektúry, Bratislava
Architektúru vníma ako povolanie, kde sa skončením školy len začína celoživotné vzdelávanie a za najcennejšie poznatky považuje rozhovory so zaujímavými ľuďmi a skúsenosti zo stavieb počas realizácie. Najviac ju teší keď môže byť pri tom, ako prichádzajú jej projekty na svet a môže priestor navrhnúť do posledného detailu.
Pracovala vo viacerých ateliéroch so širokým portfóliom projektov. Ako samostatný architekt pracuje prevažne na projektoch realizácií interiérov pre domácich aj zahraničných klientov. 
Pri návrhoch si cení neobyčajnosť každého genia loci a má blízky vzťah k pamiatkam a historickej architektúre.

Máte záujem o tento kurz?

Prihláška

Fakturačné údaje

Pokiaľ chcete vystaviť daňový doklad na firmu, vyplňte prosím, fakturačné údaje.

Vyplnením a odoslaním tohto formulára zároveň súhlasím s tým, že Design Academy môže moje osobné údaje, elektronické údaje a telefóne číslo využívať v súvislosti so založením databázy účastníkov kurzov usporiadaných Design Academy, pre spracovanie štatistických údajov pre potreby Design Academy a za účelom možného zasielania obchodných informácií (napr. upútavky na zľavy, zvýhodnenia, zvláštne akcie a bonusy pre účastníkov kurzov a pod.) či propagačných materiálov Design Academy. Súhlas je týmto udelený na dobu neurčitú s možnosťou tento súhlas kedykoľvek odvolať písomným oznámením o jeho odvolaní na adresu Design Academy.