Interiérový dizajn komerčných priestorov - rekvalifikačný kurz

Termín kurzu pripravujeme Čas trvania 1x týždenne, polročný kurz, 80 hodín Cena 650 eur

Kurz je rekvalifikačný kurz, akreditovaný ministerstvom školstva SR, číslo potvrdenia o akreditácii 3429/2015/92/2.

Tento polročný rekvalifikačný kurz je určený pre úspešných absolventov nášho ročného kurzu interiérový dizajn.

Cieľom tohto kurzu je prehĺbenie vedomostí získyných v predošlom štúdiu. Ide predovšetkým o rozšírenie vedomostí v oblasti stavebných materiálov, detailov ako aj príslušných profesií, ktoré sú potrebné pre úspešnú realizáciu interiérov. Výučba a cvičenia sú venonané nielen bytovým priestorom ale vo veľkej miere aj navrhovaniu komerčných interiérov. Neoddeliteľnou súčasťou výuky je aj výučba materiálov a postupov pri navrhovaní a výrobe nábytkových prvkov. Pre profesionálnejšie grafické výstupy sa naučíme používať V-Ray/ Thea Studio, plugin do SketchUpu, pre fotorealistické podanie vášho návrhu.

Náplň programu:

  1. Stavebné materiály
  2. Navrhovanie komerčných priestorov
  3. Povrchové úpravy stien, podláh a iných povrchov
  4. Profesie pri navrhovaní
  5. Navrhovanie a konštrukcia nábytku
  6. Digitálne zobrazovanie interiéru -počítačová vizualizácia
Lektor kurzu

Ing. arch. Oskar Mészár

STU, Fakulta architektúry, Bratislava
Od roku 2002 pracuje ako samostatný architekt na živnosť. V roku 2008 sa stal členom Komory architektov Slovenska. Jeho portfólio zahŕňa množstvo realizácií rodinných domov, bytových domov a administratívnych budov. Vo veľkej miere sa venuje aj navrhovaniu interiérov - byty, rodinné domy, administratívne priestory. Jeho práce sú často publikované v odborných časopisoch o bývaní.

Ďalší lektori
Ing. arch. Zuzana Kompišová
Zobraziť všetkých lektorov

Máte záujem o tento kurz?

Prihláška

Fakturačné údaje

Pokiaľ chcete vystaviť daňový doklad na firmu, vyplňte prosím, fakturačné údaje.

Vyplnením a odoslaním tohto formulára zároveň súhlasím s tým, že Design Academy môže moje osobné údaje, elektronické údaje a telefóne číslo využívať v súvislosti so založením databázy účastníkov kurzov usporiadaných Design Academy, pre spracovanie štatistických údajov pre potreby Design Academy a za účelom možného zasielania obchodných informácií (napr. upútavky na zľavy, zvýhodnenia, zvláštne akcie a bonusy pre účastníkov kurzov a pod.) či propagačných materiálov Design Academy. Súhlas je týmto udelený na dobu neurčitú s možnosťou tento súhlas kedykoľvek odvolať písomným oznámením o jeho odvolaní na adresu Design Academy.