Letná škola 3D modelovania SketchUp

Termín kurzu 19.-23. JÚL 2021 Čas trvania 1 týždeň, od 17- 20h, 15 hodín výučby Cena 290 eur

Aj vy patríte k tým, ktorí by si radi urobili vizualizáciu svojej obývačky, izby alebo celého domu? Potom SketchUp kurz je pre vás ako stvorený. Ide o najintuitívnejší 3d modelár na trhu vďaka čomu v ňom dokážu modelovať skutočne všetci. Počas týždňového školenia sa naučíte nielen základy SketchUp-u, ale hlavne porozumieť jeho logike, čo vám následne dá schopnosť vytvoriť akýkoľvek priestor a následne ho aj zariadiť. Pri samotnom zariaďovaní vám pomôže 3D warehouse, ktorý obsahuje milióny modelov, z ktorých je veľké množstvo priamo od výrobcov nábytkov, zariaďovacích predmetov a podobne.

Na tomto kurze sa teda naučíte namodelovať 3D interiér. Dostanete dôležité rady, zásady a postupy pri tvorbe 3D priestoru ako aj jednotlivých predmetov. Program SketchUp, je voľne zdarma stiahnuteľný na www.sketchup.com. Ak na kurze budete využívať svoj vlastný notebook, stiahnite si prosím pred zahájením kurzu tento program. Ak sa vám to nepodarí, nevadí, lektor vám program nainštaluje pred začiatkom výučby.

"Páči sa mi, že Sketchup kurz mi umožnil vyjadriť vlastnú tvorivosť ..."

 

Náplň programu:

  • Tvorba miestnosti, bytu, domu
  • Priradenie materiálov a ich editácia
  • Tvorba nábytku na mieru
  • Groupy a komponenty
  • Organizácia modelu
  • Sťahovanie 3D modelov z internetu - komponenty
  • Nastavenie scén
  • Možnosti nastavenia
  • Animácia, tlačové formáty
Lektor kurzu

Ing. arch. Oskar Mészár

STU, Fakulta architektúry, Bratislava
Od roku 2002 pracuje ako samostatný architekt na živnosť. V roku 2008 sa stal členom Komory architektov Slovenska. Jeho portfólio zahŕňa množstvo realizácií rodinných domov, bytových domov a administratívnych budov. Vo veľkej miere sa venuje aj navrhovaniu interiérov - byty, rodinné domy, administratívne priestory. Jeho práce sú často publikované v odborných časopisoch o bývaní.

Ďalší lektori
Ivana Križanová
Zobraziť všetkých lektorov

Máte záujem o tento kurz?

Fakturačné údaje

Pokiaľ chcete vystaviť daňový doklad na firmu, vyplňte prosím, fakturačné údaje.
Vyplnením a odoslaním tohto formulára zároveň súhlasím s tým, že Design Academy môže moje osobné údaje, elektronické údaje a telefóne číslo využívať v súvislosti so založením databázy účastníkov kurzov usporiadaných Design Academy, pre spracovanie štatistických údajov pre potreby Design Academy a za účelom možného zasielania obchodných informácií (napr. upútavky na zľavy, zvýhodnenia, zvláštne akcie a bonusy pre účastníkov kurzov a pod.) či propagačných materiálov Design Academy. Súhlas je týmto udelený na dobu neurčitú s možnosťou tento súhlas kedykoľvek odvolať písomným oznámením o jeho odvolaní na adresu Design Academy.