Moje bývanie - víkendový kurz

Termín kurzu pripravujeme Čas trvania víkendový kurz, sobota a nedeľa, od 9 - 13 hod. Cena 160 eur

Chcete sa dozvedieť ako si zlepšiť svoje bývanie alebo sa len jednoducho zaujímate o interiérový dizajn či najnovšie trendy? Chcete lepšie porozumieť súvislostiam tvorby interiéru či ako správne aplikovať farby, materiály, ktorý nábytok je skutočne štýlový, aké svietidlá použiť? Tak potom je to kurz práve pre vás.

Vyskúšajte si prácu interiérového dizajnéra a s pomocou odborných lektorov si navrhnite nový interiér Vášho bytu, či domu alebo len jednoducho získajte architektonické minimum. Nebojte sa, zvládnete to aj vy!

Náplň programu:

  • Základné rozmery pre hlavné typy nábytku            
  • Pravidlá pre riešenie kuchyne a kúpeľne
  • Ako rozpoznať súvislosti materiálov, štruktúr a použiteľnosti bytových zariadení
  • Aké sú vhodné farebné kombinácie, možné variácie rozmiestnenia nábytku, doplnkov a osvetlenia pre dosiahnutie atraktívneho vzhľadu interiéru
  • Zásady zariaďovania spálne
  • Typické usporiadanie jednotlivých obytných miestností
  • Tipy a triky pre „úsporu“ priestoru
  • Zásady pre kombináciu farieb
  • Charakteristika materiálov, spracovanie materiálov, vlastnosti materiálov
  • Použiteľnosť každého materiálu v interiérovom dizajne
Lektor kurzu

Ing. arch. Lucia Mészárová

STU, Fakulta architektúry, Bratislava, odbor interiér
Od roku 2002 má za sebou množstvo spoločných a samostatných projektov – rodinné domy, interiéry, administratívne budovy - veľa úspešných realizácií a spokojných zákazníkov :) 
V roku 2009 založila DesignAcademy a usporiada vzdelávacie kurzy. Od roku 2009 pôsobí ako lektorka interiérového dizajnu v kurzoch vzdelávania pre dospelých a tiež ako lektorka umeleckých voľnočasových kurzov pre dospelých. Prispieva do časopisov o bývaní svojimi príspevkami a článkami.

Máte záujem o tento kurz?

Prihláška

Fakturačné údaje

Pokiaľ chcete vystaviť daňový doklad na firmu, vyplňte prosím, fakturačné údaje.

Vyplnením a odoslaním tohto formulára zároveň súhlasím s tým, že Design Academy môže moje osobné údaje, elektronické údaje a telefóne číslo využívať v súvislosti so založením databázy účastníkov kurzov usporiadaných Design Academy, pre spracovanie štatistických údajov pre potreby Design Academy a za účelom možného zasielania obchodných informácií (napr. upútavky na zľavy, zvýhodnenia, zvláštne akcie a bonusy pre účastníkov kurzov a pod.) či propagačných materiálov Design Academy. Súhlas je týmto udelený na dobu neurčitú s možnosťou tento súhlas kedykoľvek odvolať písomným oznámením o jeho odvolaní na adresu Design Academy.