3ds Max, kurz začiatočník

Termín kurzu pripravujeme Čas trvania 8:00- 13:00 hod Cena 260 eur

Vdýchni život svojmu prostrediu pomocou programu 3ds Max.

3ds Max je profesionálny 3D modelovací, rendrovací a animačný softvér Autodesk 3ds Max® a umožňuje vytvárať kvalitné prostredie a prémiové návrhy.

Kurz je navrhnutý pre začiatočníkov v programe 3ds Max a zameriava sa na úvod do pracovného prostredia, orientáciu v programe, predstavenie nástrojov a základy manipulácie s objektami v scéne, vrátane základov modelovania.

Účastník kurzu získa základné pochopenie fungovania programu, osvojí si základy modelovania a schopnosť manipulácie s objektmi. Tieto znalosti sú nevyhnutné pre ďalší rozvoj v oblasti vizualizácie v 3ds Max s využitím rendrovacieho softvéru Corona.

Kurz Corona render nájdete tiež v našej ponuke kurzov.

Lektor kurzu

Ing. Matúš Mišek

STU, fakulta architektúry a pozemných stavieb, Bratislava
UPC, Universitat Politecnica de Catalunya, Barcelona

Od roku 2019 podniká v oblasti architektúry a interiérového dizajnu. Má za sebou stovky projektov a spoluprác na projektoch rodinných domov, rekonštrukcií, developerských projektoch, rezidenčných komplexoch, administratívnych budov, wellnessov ahotelov. Svoje vedomosti a prax sa od roku 2022rozhodol prinášať aj medzi širokú verejnosť formou prednášok a školení.V súčasnosti sa špecializuje na emotívnu architektúru a interiérový dizajn.

Máte záujem o tento kurz?

Prihláška

Fakturačné údaje

Pokiaľ chcete vystaviť daňový doklad na firmu, vyplňte prosím, fakturačné údaje.

Vyplnením a odoslaním tohto formulára zároveň súhlasím s tým, že Design Academy môže moje osobné údaje, elektronické údaje a telefóne číslo využívať v súvislosti so založením databázy účastníkov kurzov usporiadaných Design Academy, pre spracovanie štatistických údajov pre potreby Design Academy a za účelom možného zasielania obchodných informácií (napr. upútavky na zľavy, zvýhodnenia, zvláštne akcie a bonusy pre účastníkov kurzov a pod.) či propagačných materiálov Design Academy. Súhlas je týmto udelený na dobu neurčitú s možnosťou tento súhlas kedykoľvek odvolať písomným oznámením o jeho odvolaní na adresu Design Academy.