Často kladené otázky

Pre koho sú kurzy určené?

Úplne pre všetkých, ktorých zaujíma interiérový dizajn. Či už je to vaše hobby, alebo vášeň a chcete svoje vedomosti či schopnosti posunúť ďalej a vyskúšať si prácu interiérového dizajnéra, tak potom sú naše kurzy rozhodne pre vás.

Musím mať už skúsenosti v oblasti interiéroveho dizajnu alebo môžem byť uplným začiatočníkom?

Môžete byť úplný začiatočník. Naozaj nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti ani vedomosti z oboru. Pôjdeme s vami úplne od začiatku. Nie je potrebné ovládať ani žiadne 3d programy. Všetko sa naučíte postupne s nami. Netreba mať obavy, štúdium je nastavené "user friendly" a krok po kroku ste kombináciou teórie a praktických cvičení stále viac vtiahnutí do problematiky. Stačí mať chuť, entuziazmus a odhodlanie učiť sa nové veci.

Môžem kurz platiť na splátky?

Pri každom kurze máte uvedené spôsoby platby, stačí si iba kliknúť na váš vybraný kurz a dozviete sa všetky potrebné detaily v popise kurzu.

Aký počítač budem potrebovať?

Práca v 3D programe v našom ročnom kurze začína neskôr, po 3-4 mesiacoch výučby, kde prichádzajú prvé hodiny 3d programu SketchUp. Na prácu v ňom však stačí aj výkonovo normálny laptop, nie je nutné mať žiadne "hráčske delo". Ak predsa len plánujete kúpiť si nový laptop, radi vám pomôžeme s výberom ideálneho stroja pre vás. Nebojte sa nás kontaktovať.