O nás

Design academy je aktívna a dynamická škola dizajnu, ktorá ponúka dlhodobé akreditované programy a krátkodobé kurzy interiérového dizajnu. Založili ju v roku 2009 dvaja architekti Lucia Mészárová spolu s manželom Oskarom Mészárom ako doplnkové vzdelanie pre dospelých v oblasti interiérového dizajnu, kde sa spolu s lektorským tímom snažia priblížiť tému interiérového dizajnu svojim študentom na základe svojich profesionálnych poznatkov a praktických skúseností.

Počas 11 rokov fungovania sa DesignAcademy vyprofilovala na jednu z najlepších súkromných škôl v oblasti vzdelávania dospelých. Naše dlhodobé a krátkodobé kurzy absolvovalo vyše 700 spokojných študentov.

Naším študentom sa snažíme poskytnúť jedinečné a kvalitné odborné vzdelanie v oblasti interiérového dizajnu. Kladieme dôraz na komunikatívnych lektorov s mnohoročnými skúsenosťami v praxi. Vedomosti študentov overujeme cvičeniami a zadaniami, záleží nám na tom, aby každý študent prejavil svoju kreativitu a tvorivý potenciál.

DesignAcademy je voľbou pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť ako správne, logicky a s citom zariadiť akýkoľvek priestor. Pochopiť zákonitosti ergonómie ako aj princípy estetiky, keďže chceme aby priestor nielen dobre vyzeral ale aby bol zároveň aj logický a funkčný. Kladieme preto veľký dôraz na výučbu 3d programu - SketchUp, ktorý je celosvetovo veľmi obľúbeným a rozšíreným programom nie len pre profesionálov ale vďaka svojej jednoduchosti aj laickej verejnosti.

Ak vás baví interiérová tvorba, chcete sa niečo nové naučiť a máte chuť na sebe pracovať, neváhajte a pridajte sa k nám. Radi vám na vašej ceste pomôžeme.

Design Academy team