Corona render, kurz vizualizácie

Termín kurzu pripravujeme, víkend Čas trvania 8:00- 13:00 hod Cena 260 eur

Vstúp do ríše 3D dobrodružstva a vyrozprávaj svoj príbeh.

Vytvor dokonalú realistickú vizualizáciu na profesionálnej úrovni s Corona Render.

Kurz je prispôsobený pre účastníkov, ktorí už majú skúsenosti s programom 3ds Max alebo dokončili predchádzajúci kurz pre začiatočníkov a chcú svoje schopnosti ďalej rozvíjať. Výuka sa bude zameriavať najmä na prácu s modelmi, ktoré budú importované do prostredia programu. Obsah kurzu bude zahŕňať témy ako import a export modelov,vytváranie nábytkových modelov, úpravy existujúcich modelov, aplikovanie textúr, manipulácia s kamerami a osvetlením, nastavenie rendrovania a finálna úprava vizualizácií v prostredí programu Corona render.

Absolvent kurzu získa schopnosti vytvárať komplexné a fotorealistické vizualizácie.

 

Lektor kurzu

Ing. Matúš Mišek

STU, fakulta architektúry a pozemných stavieb, Bratislava
UPC, Universitat Politecnica de Catalunya, Barcelona

Od roku 2019 podniká v oblasti architektúry a interiérového dizajnu. Má za sebou stovky projektov a spoluprác na projektoch rodinných domov, rekonštrukcií, developerských projektoch, rezidenčných komplexoch, administratívnych budov, wellnessov ahotelov. Svoje vedomosti a prax sa od roku 2022rozhodol prinášať aj medzi širokú verejnosť formou prednášok a školení.V súčasnosti sa špecializuje na emotívnu architektúru a interiérový dizajn.

Máte záujem o tento kurz?

Prihláška

Fakturačné údaje

Pokiaľ chcete vystaviť daňový doklad na firmu, vyplňte prosím, fakturačné údaje.

Vyplnením a odoslaním tohto formulára zároveň súhlasím s tým, že Design Academy môže moje osobné údaje, elektronické údaje a telefóne číslo využívať v súvislosti so založením databázy účastníkov kurzov usporiadaných Design Academy, pre spracovanie štatistických údajov pre potreby Design Academy a za účelom možného zasielania obchodných informácií (napr. upútavky na zľavy, zvýhodnenia, zvláštne akcie a bonusy pre účastníkov kurzov a pod.) či propagačných materiálov Design Academy. Súhlas je týmto udelený na dobu neurčitú s možnosťou tento súhlas kedykoľvek odvolať písomným oznámením o jeho odvolaní na adresu Design Academy.