SketchUp - 3D modelovanie - intenzívny kurz - ONLINE

Termín kurzu 4.- 13. jún, 8 lekcií Čas trvania 17:30 - 20:30 hod. Cena 650 eur

Chcete sa naučiť modelovať 3D priestor? Na našom vysoko intenzívnom kurze sa to určite naučíte.  SketchUp je najintuitívnejší 3d modelár na trhu vďaka čomu v ňom dokážu modelovať skutočne všetci. Počas nášho školenia sa naučíte nielen základy SketchUp-u, ale hlavne porozumieť jeho logike, čo vám následne dá schopnosť vytvoriť akýkoľvek priestor a následne ho aj zariadiť. Pri samotnom zariaďovaní vám pomôže 3D warehouse, ktorý obsahuje milióny modelov, z ktorých je veľké množstvo priamo od výrobcov nábytkov, zariaďovacích predmetov a podobne.

Na tomto kurze sa naozaj naučíte namodelovať hlavne 3D interiér. Dostanete dôležité rady, zásady a postupy pri tvorbe 3D priestoru ako aj jednotlivých predmetov. Program SketchUp, je voľne zdarma stiahnuteľný na www.sketchup.com. Na výučbu je potrebné si  stiahnuť tento program, má 30 dňovú free verziu. 

Kurz prebieha online v stanovenom čase ako aktívna výučba. Každý študent má zriadené svoje študentské konto, kde si pozrieť všetky podklady aj nahrávky z výučby aj dodatočne, prípadne zopakovať.

Kurz prebieha v týždni od pondelka do piatka, pokračuje ďalší týždeň od pondelka do stredy. Kurz má 8 lekcií.

 

Náplň programu:

  • Tvorba miestnosti, bytu, domu
  • Priradenie materiálov a ich editácia
  • Tvorba nábytku na mieru
  • Groupy a komponenty
  • Organizácia modelu
  • Sťahovanie 3D modelov z internetu - komponenty
  • Nastavenie scén
  • Možnosti nastavenia
  • Animácia, tlačové formáty
Lektor kurzu

Ing. arch. Oskar Mészár

STU, Fakulta architektúry, Bratislava
Od roku 2002 pracuje ako samostatný architekt na živnosť. V roku 2008 sa stal členom Komory architektov Slovenska. Jeho portfólio zahŕňa množstvo realizácií rodinných domov, bytových domov a administratívnych budov. Vo veľkej miere sa venuje aj navrhovaniu interiérov - byty, rodinné domy, administratívne priestory. Jeho práce sú často publikované v odborných časopisoch o bývaní.

Ďalší lektori
Ing. arch. Tomáš Timko
Ing. arch. Oskar Mészár
Zobraziť všetkých lektorov

Máte záujem o tento kurz?

Prihláška

Fakturačné údaje

Pokiaľ chcete vystaviť daňový doklad na firmu, vyplňte prosím, fakturačné údaje.

Vyplnením a odoslaním tohto formulára zároveň súhlasím s tým, že Design Academy môže moje osobné údaje, elektronické údaje a telefóne číslo využívať v súvislosti so založením databázy účastníkov kurzov usporiadaných Design Academy, pre spracovanie štatistických údajov pre potreby Design Academy a za účelom možného zasielania obchodných informácií (napr. upútavky na zľavy, zvýhodnenia, zvláštne akcie a bonusy pre účastníkov kurzov a pod.) či propagačných materiálov Design Academy. Súhlas je týmto udelený na dobu neurčitú s možnosťou tento súhlas kedykoľvek odvolať písomným oznámením o jeho odvolaní na adresu Design Academy.